YDS--Kpds-Tıpdil--Yökdil--Speaking-Hazırlık Atlama İngilizce Özel Ders Gaziantep
   
  Gaziantep İngilizce Özel Ders YDS-YÖKDİL-TIPDİL-TOEFL-SPEAKING
  Özer Özkantar Özgeçmiş
 

Hacettepe Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümü'nü 2007 yılında  tamamladım. Öğrenciliğim döneminde Ankara'da iki sene boyunca özel bir dil dershanesinde YDS ve Genel İngilizce derslerinde hocalık yaptım. Aynı zamanda Bilkent Ünv. ve Başkent Ünv. öğrencilerine uzun süre grup dersler şeklinde speaking eğitimleri verdim ve birçok çeviri bürosunda aktif olarak profesyonel çevirmenlik yaptım. Mezuniyetim sonrası askerlik görevimi Anıtkabir'de İngilizce Dış Heyet Tercümanı(Mihmandar) olarak yaptım ve bu süreçte Kevin Costner başta olmak üzere birçok ünlü kişi ya da bürokratın tercümanlığını yaptım. 


Yaklaşık 1,5 yıl Kayseri'de özel bir dil okulunda eğitim direktörlüğü yaptım. Çalıştığım kurumda KPDS-ÜDS-YDS-Muafiyet-TOEFL derslerine girdim. Ayrıca speaking eğitimleri de tarafımdan verilmekteydi. Şu an ise bir devlet üniversitesinde öğretim görevlisiyim ve  Hacettepe Üniversitesi İletişim Bilimleri Doktora programında bașladığım akademik çalıșmalarıma Gazi Üniversitesi Radyo Sinema Tv Doktora bölümünde devam ettim ve 2021 yılında doktor (Dr.-Ph.D.) ünvanını aldım.
Yabancı dil eğitimi dışında toplumsal cinsiyet, sinema ve film kuramları, iletişim kuramları gibi alanlarda da ders vermekteyim.

Bunlara ek olarak, Amerikan Edebiyatı mezunu olduğum için yabancı dil okuyan üniversite öğrencisi arkadaşların projelerine, çevirilerine ve sunumlarına da yardımcı olabilirim.

Ayrıca, daha önce aldığım dış ticaret uzmanlığı eğitimi dolayısıyla uluslararası firmaların İngilizce çevirileri ve mail trafiğini yönlendirme konusunda da oldukça tecrübeliyim. İlgili firmaların bu tarz ihtiyaçlarına yönelik de yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.

Bunların dışında, İngilizce çevirmen olarak da çalışmaktayım ve çeşitli akademik metinlerin (Tez,Analiz,Hikaye)çevirisinde de öğrenciliğimden bu yana oldukça deneylimliyim.

Son olarak,bazı Avrupa Birliği projelerinde Mesleki İngilizce eğitmeni olarak çalışmam ve kurumsal firmalara Genel İngilizce eğitimi vermem dolayısıyla Akademik eğitimlerin yanısıra ihtiyaca uygun eğitmlerde de oldukça tecrübe sahibiyim.

P.S: YDS 2017 PUANIM:95
Yökdil Puanım:95 (2019 Mart)
Gaziantep İngilizce Özel Ders 


 
  Bugün 24 ziyaretçi (26 klik) kişi burdaydı! Designed by Dr. M.Özer Özkantar  
 
Gaziantep İngilizce Özel Ders